Návod pro hru Euromiliony

EUROMILIÓNY můžete hrát pomocí sázenky dvojím způsobem: čísla zakřížkujeme sami nebo využijete náhodného tipu.

Sázenky pro tuto loterii jsou světle zelené a označené nápisem EUROMILIÓNY. Obsahují šest sloupců, můžete tedy uzavřít jednu až šest sázek na jedné sázence. Sloupce se tipují postupně, nelze je přeskakovat ani vynechávat.

Pokud se chcete zúčastnit pouze jednoho slosování, proškrtnete v dolní části sázenky (v kolonce Počet slosování) číslo jedna nebo žádné. Pokoušíte-li štěstí vícekrát, proškrtnete tolik kolonek, aby jejich součet odpovídal Vámi zvolenému počtu slosování. Kolonky se proškrtávají křížkem. Předplatit si můžete až dvanáct po sobě jdoucích slosování.

V hlavním bílém poli proškrtnete křížkem sedm tipovaných čísel a ve vedlejším růžovém políčku jedno tipované číslo. Na jedné sázence můžete také kombinovat Vaše čísla s náhodným tipem. Například u prvního sloupce využijete náhodný tip - necháte sloupec nevyplněný a proškrtnete políčko s písmenem "N", u druhého a třetího naopak proškrtnete Vaše čísla, u čtvrtého zase dáte přednost náhodě apod.

Nemáte-li chuť vyplňovat sázenky, hrajte metodou náhodného tipu. Obsluze terminálu pouze řeknete, že chcete vsadit EUROMILIÓNY. Oznámíte, kolik chcete hrát sloupců a také na kolik slosování sázku uzavíráte (minimální sázka na jeden sloupec a jedno slosování je 30 Kč). Pak už vše necháte náhodě.

Od obsluhy terminálu obdržíte potvrzení o sázce.


© 2005 - 2013 XHTML 1.0 Strict | CSS 2.1 | PageRank.cz
Stránka má pouze informativní charakter. Údaje převzaty ze Sazka.cz.