Hra Šťastných 10 je druhou nejpopulárnější číselnou hrou (po Sportce) v ČR, kterou si v ČR vsadí týdně přes milion hráčů. Ve světě je hra známá jako KENO a hraje se v nejrůznějších formách od denního losování až po "pětiminutové KENO", tj. s losováním každých 5 minut po celý den a i noc.

Šťastných 10 nabízí oproti klasické číselné Sportce více možností: určení výše sázky (10 až 200 korun na sázenku) i výhry hráčem, včetně míry rizika.

Od 15. září 2006 byla zavedena nadstavbová Královská hra. Sázející může zvýšit svou šanci na výhru i její výši. Výhru může získat vždy, jestliže uhodne první (tzv. Královské) číslo.

Ve hře Šťastných 10 je nejvyšší výhra v hodnotě až 100 milionů Kč (40 mil. Kč v Šťastných 10 + 60 mil. Kč v Královské hře), s pevnou nejvyšší výhrou v hodnotě 40 milionů Kč, což je vůbec nejvyšší možnost denní výhry na jeden tiket v ČR, pomineme-li výjimečné jackpoty ve Sportce. Navíc ve hře Šance milion lze vyhrát rovný milion korun. Oproti Sportce sází Šťastných 10 široké spektrum hráčů, zasahující i mladší generaci.


© 2005 - 2013 XHTML 1.0 Strict | CSS 2.1 | PageRank.cz
Stránka má pouze informativní charakter. Údaje převzaty ze Sazka.cz.